مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

شرکت سامسونگ بر خلاف آنچه انتظار می‌رفت حسگر اثر انگشت Galaxy S8 را در زیر صفحه نمایش قرار نداده و آن را بر روی قاب پشتی کنار دوربین تعبیه کرده است. ظاهرا شرکت اپل نیز با قرار دادن این سنسور در پایین صفحه نمایش آیفون ۸ مشکل داشته و از آن صرفنظر کرده است. بعضی تحلیلگران معتقدند که همین امر سبب شده تا احتمالا این محصول با کمی تاخیر و در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شود. ولی ظاهرا مشکلات اپل به همین جا ختم نمی‌شود، به نظر می‌رسد این کمپانی با بکارگیری سنسور سه بعدی در دوربین برای شناسایی چهره مالک گوشی نیز به مشکل برخورده است.

عکس‌های منتشر شده از آیفون ۸، تفاوت بین این محصول با پرچمدار جدید سامسونگ را مشخص می‌شود؛ سامسونگ سنسور اثر انگشت را با فاصله کمی از دوربین گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تعبیه کرده است که شاید باعث شود کاربران انگشت خود را اشتباها بر روی لنز دوربین قرار دهند بجای سنسور اثر انگشت. اپل برای رفع این احتمال، میانه قاب پشتی آیفون ۸ را بهترین محل برای قرار دادن این حسگر دانسته و آن را دورتر از لنزهای عمودی دوربین قرار داده است.

لازم به ذکر است که این تنها یک طرح سه بعدی است و بطور رسمی تایید نشده، بدین معنا که ممکن است مدل نهایی کاملا متفاوت باشد.

 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus