مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

به گزارش ایسنا، امید توکلی دبیر چهارمین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی تامین منابع و تنوع سبد انرژی را یکی از دغدغه امروز کشورها دانست و گفت: علاوه بر آن توجه اساسی به مسائل زیست محیطی و تغییر اقلیم از جمله موضوعات مطرح در کنوانسیون‌ها، پروتکل‌ها و نشست‌های جهانی است.

وی با اشاره به ضرورت توجه به انرژی پاک و سبز ادامه داد: فناوری‌ها و صنایع وابسته به آن به ویژه پیل سوختی ضمن پدید آوردن منابع انرژی پایدار، کارکردهای ویژه آینده از جمله ماشین‌های هیدروژنی و الکتریکی و تولید الکتریسیته پایدار و سبز را نوید می‌دهند.

توکلی خاطر نشان کرد: بر این اساس چهارمین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی در روزهای 19 و 20 اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

دبیر این چهارمین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی با بیان اینکه این کنفرانس با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، اضافه کرد: کاربردهای هیدروژن و پیل سوختی، طراحی، ساخت و یکپارچه‌سازی پیل سوختی، مدل سازی و شبیه سازی سیستم‌های هیدروژن و پیل سوختی، چالش‌ها و راهبردهای توسعه فناوری پیل‌های سوختی و هیدروژن در ایران و جهان از جمله محورهای این کنفرانس هستند.

به گفته وی مقالات برگزیده این کنفرانس روز 30 فروردین ماه اعلام می‌شوند و علاقه‌مندان برای حضور در این کنفرانس تا 5 اردیبهشت ماه برای ثبت نام مهلت دارند
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus