مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

خدمات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

ارایه دهنده خدمات پرینتر ۳ بعدی و خدمات پرینت سه بعدی , سرویس پرینتر سه بعدی و سرویس پرینتر ۳ بعدی.

 
شرکت  نواوران پژوهش اورانوس اعتقاد دارد که پرینت سه بعدی در هر زمینه ای و هر صنعتی و برای همگان کاربرد دارد.

(۳D Printing service)

پرینتر ۳ بعدی (۳D printer)  به عنوان یک روش تولید افزونه ای، در راستای کاهش هزینه و زمان ساخت نمونه ی اولیه طرح، به عنوان بهترین انتخاب محسوب می شود. پرینت سه بعدی مورد استفاده برای معماران، مهندسان، طراحی صنعتی، طراحی نمونه های جدید، تجهیزات کمیاب و مهندسان مکانیک و دانشجویان خلاق می باشد.

تعرفه پرینت سه بعدی ساعتی ۱۰ تا۲۰ هزار تومان می باشد.

خدمات پرینت 3 بعدی

خدمات پرینت سه بعدی خدمات پرینت ۳ بعدی

 

پرینت سه بعدی

پرینتر سه بعدی در ۳ محور طولی، عرضی و ارتفاع حرکت کرده و با قرار دادن لایه هایی از جنس پلاستیک نمونه نهایی را می سازد.

در سالهای اخیر تنها شرکت های بزرگ از این فن آوری بهره مند بودند. ولی با فراگیر شدن استفاده از پرینتر ۳ بعدی (سه بعدی) این فن آوری در اختیار عموم قرار گرفته است.

پرینتر دو اکسترودر شرکت آرمان ویژن یکی از بهترین پرینتر های نیمه صنعتی، جهت به واقعیت تبدیل کرن طرح های شما می باشد. این پرینتر قابلیت پرینت با دو رنگ به صورت همزمان و همچنین دو نوع ماده را دارا می باشد. موادی که جهت پرینت نمونه مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از ABS, PLA, PVA, Nylon

پرینتر 3 بعدی formlab

Multitask 3D printer

پرینتر سه بعدی چند کاره – پ

لازم به ذکر است که حلال ABS  استون  و حلال  PLA، تترا هیدرو فوران و PVA، حلال در آب می باشد. لذا می توان با ترکیب مواد مختلف در زمان استفاده از پرینتر ۳ بعدی (۳D printer)  قطعات پیچیده و یا حتی متحرک را پرینت گرفت.

(جهت اطلاع از خواص و مشخصات این مواد به لینک های پایین صفحه مراجعه نمایید.)

شرکت آرمان ویژن، سرویس پرینت سه بعدی (۳ بعدی)  طرح ها را، با هزینه ای کاملا مناسب و زمانی کوتاه در اختیار شما قرار می دهد.

[maxbutton id=”8″]

جهت استفاده از این سرویس فایل ۳ بعدی (۳D) طرح خود با فرمت  STL و یا OBJ را در اختیار ما قرار دهید تا زمان و هزینه اجرای پروژه تان را در اختیارتان قرار دهیم.

شما می توانید نکات مرتبط با سرویس پرینت سه بعدی را در لینک زیر مشاهده نمایید.

نکات مربوط به سرویس پرینت سه بعدی

همچنین می تواتید با استفاده از سرویس اسکن سه بعدی، و پس از اسکن کردن نمونه مورد نظرتان، فایل ۳ بعدی اسکن شده را بوسیله پرینتر ۳ بعدی شرکت آرمان ویژن نمونه سازی نمایید.

هزینه حدودی هر ساعت استفاده از پرینتر ۳ بعدی (سه بعدی) به ازا هر ساعت۲۰ هزار تومان می باشد. مسلما این زمان وابستگی مستقیم به ابعاد و ضخامت بدنه طرح و مدل مورد نظر شما دارد.

شرکت آرمان ویژن همچنین در زمینه فروش پرینترهای ۳ بعدی  و همچنین فروش اسکنر ۳ بعدی Sense ساخت آمریکا، در خدمت مهندسان و طراحان خلاق و نوآور می باشد.

 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus