مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

درباره نرم افزار ANSYS Maxwell

ANSYS Maxwell یک پکیج نرم افزاری با قابلیت بالا میباشد که برای حل مسائل مغناطیسی یا الکتریکی، از روش آنالیز اجزای محدود (FEA) استفاده میکند. این نرم افزار مسائل میدان الکترومغناطیسی را با حل معادلات ماکسول در یک محدوده مشخص از فضا، با در نظر گرفتن شرایط مرزی مناسب و شرایط اولیه تعیین شده توسط کاربر و با تضمین به دست آمدن یک جواب منحصر به فرد، حل مینماید.

بر اساس نوع حل معادلات که در نرمافزار انتخاب میشود، Maxwell سری معادلات مناسب را حل میکند. نوع حل معادلات در این نرم افزار چهار تا میباشند:

·         Electrostatic

·         Magnetostatic

·         Eddy Current

·         Magnetic Transient

 روش اجزای محدود در Maxwell

اجزای محدود، روشی است که برای حل مسئلهای که قرار است به صورت عددی حل شود، آن را به قطعات کوچک و ساده تقسیم میکند. در Maxwell 3D، به عنوان مثال، کوچکترین واحد این اجزا همانند یک چهار وجهی مطابق شکل زیر می باشد. بر اساس این شکل، مولفه هایی از میدان که مماس به لبه های یک المان میباشند، در رئوس قرار میگیرند. همچنین مولفه هایی از میدان که مماس با صفحه یک المان باشند و عمود بر یک لبه باشند، در وسط لبه انتخاب شده قرار میگیرند. مقادیر میدان برداری در یک نقطه داخلی از مقادیر گرهای قرار داده می شوند.


Finite Element Analysis

Boundary Conditions

***مشاوره انجام پایان نامه با نرم افزار ماکسول ( Maxwell ) با  کارشناسان مجرب در موسسه نوآوران پژوهش اورانوس پذیرفته می شود.

*** آموزش و تدریس نرم افزار ماکسول ( Maxwell ) با کارشناسان مجرب در موسسه نوآوران پژوهش اورانوس پذیرفته می شود.

تجزیه و تحلیل المان محدود
Finite element analysis
شبیه‌سازی خطای میله شکسته در ماشین القایی
Bar-broken fault analysis
خطای نا هم محوری در ماشینهای الکتریکی
Non-alignmenot fault analysis
شبیه‌سازی ژنراتور سنکرون مغناطیس دایم در ماکسول
انجام پایان نامه با نرم افزار ماکسول,
شبیه سازی با نرم افزار ماکسول  maxwellآدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus