مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین توانست در دور اول مسابقات لیگ فوتبالیست سایز کوچک مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان بر تیم دانشگاه فلوریدا آمریکا غلبه کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این بازی که در سالن محل برگزاری مسابقات واقع در شهر لایپزیک آلمان برگزار شد در نیمه نخست تیم MRLدر یک بازی هجومی توانست 9 - 0 بر حریف آمریکایی خود غلبه کند.

در استراحت بین دو نیمه دانشگاه آمریکا سعی در رفع نقص های خود داشت تا بتواند کمی از سنگینی این شکست را جبران کند اما پژوهشگران ایرانی دانش خود را فراتر از این تدابیر می‌دانستند و نیمه دوم را همانند نیمه اول توفانی آغاز کردند و در ثانیه‌های اول به گل دهم خود رسیدند.

با تدبیر سرپرست تیم MRL واحد قزوین، استراتژی بازی برای مرحله بعد تغییر پیدا کرد تا بتوانند با این تغییر خود را برای بازی‌های بعد آماده تر کنند.

تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در نهایت با نتیجه 10_0 توانست بر تیم دانشگاه فلوریدا آمریکا یکی از تیم های مدعی این دوره از مسابقات غلبه کند و با شایستگی به مرحله بعد صعود کند.

تصویر مطلب غلبه دانشگاه آزاد اسلامی بر دانشگاه فلوریدا آمریکا در مسابقات جهانی ربوکاپ/ ایران10، آمریکا صفر
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus