مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

انتخاب موضوع مهمترین بخش و اولین قدم در انجام پایان نامه و یا هر پروژه تحقیقاتی می باشد.

اولین و یکی از مهمترین گام ها در نقطه شروع هر تحقیق انتخاب موضوع مناسبی برای آن است. این امر در انتخاب موضوع برای پایان نامه نیز صادق است و برای انجام پروژه پایان نامه لازم است در ابتدا مسیر تحقیق به درستی تصویر گردد. در دوران کارشناسی ارشد و دکتری اغلب دانشجویان اختیار کامل در انتخاب واحدهای درسی گذرانده خود دارند اما این بدان معنا نمی باشد که دروس می توانند بدون هیچ گونه هدف مشخصی انتخاب و گذرانده شوند؛ به عبارت دیگر دروس انتخابی توسط دانشجو در دوران کارشناسی ارشد و دکتری نقش بسیار مهمی در جهت دهی حوزه تخصصی وی خواهد داشت. در واقع دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری بایستی از ابتدای ورود به دوره، هدف خود را در انتخاب حوزه تخصصی انتخاب نموده و با توجه به آن دروس ارائه شده در دانشگاه را اخذ نماید و از مباحث ارائه شده در آنها در راستای پیشبرد اهداف خود بهره کافی را ببرد.

هنگامی که در دوره کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می خواهد موضوعی را به عنوان موضوع پایان نامه و یا رساله خود انتخاب نماید، باید به نکات زیر توجه کند :

1.علاقمندی دانشجو به حوزه تحقیقاتی انتخابی

2.همسو بودن موضوع انتخابی با دروس گذرانده شده

3. کاربردی بودن موضوع انتخابی برای پایان نامه

4.نو و بروز بودن موضوع انتخابی برای پایان نامه

5.توجه به بسترها و شرایط موجود برای تحقیق بر روی موضوع انتخابی برای پایان نامه

6.قابلیت توسعه و پیشرفت حوزه تحقیق در تحقیقات آینده

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس کارشناسانی با تجربه در این امر دارد که می توانند به صورت رایگان موضوعات مناسب با حیطه کاری شما را پیشنهاد دهند. شما می توانید بعد از بررسی موضوع و مشورت با استاد راهنما اصلاحات مد نظر خود را اعلام نمایید. خیالتان راحت باشد که این مرحله را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت و نیازی به صرف زمان بسیار و سردرگمی در انتخاب موضوع نخواهید داشت. بیشتر دانشجویان وقت گرانبهای خود را صرف گشتن در منابع مختلف و یافتن موضوعی که بتوان روی آن کار کرد می کنند، در صورتی که یک کارشناس حرفه ای و با تجربه که به منابع آن رشته تسلط لازم را دارست به راحتی و در کمترین زمان انتخاب موضوع را انجام میدهد و شما خواهد گفت که از چه روشی نیز می توان کار را انجام داد. این مهم را به ما بسپارید کافیست به ما اعتماد کنید.

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus