مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شاید به نظرتان عکس بالا بسیار معمولی و ساده باشد، ولی از شما می‌خواهیم که کمی بیشتر دقت کنید. این عکس را «ایلان ماسک» در حساب کاربری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.
تونلی که می‌بینید را شرکت The Boring Company ایلان ماسک زیر لس آنجلس حفر کرده است. خودرویی هم که در این تونل قرار داده شده، یک تسلا Model S است.

البته هدف از ساخت این تونل‌ها زیر لس آنجلس این نیست که واردشان شوید و رانندگی کنید. شرکت خسته‌ی ایلان ماسک می‌خواهد تونلی بسازد که ناگهان در وسط خیابان از زمین سر در می‌آورد و خودروی شما را به زیر زمین می‌برد. سپس در زیرزمین روی یک اسکیت بزرگ خودرو با حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت به سمت فرار از ترافیک سنگین حرکت می‌کند.
شاید این برنامه کم و بیش علمی-تخیلی به نظر برسد، اما ایلان ماسک معمولا به عنوان «تونی استارک» دنیای واقعی شناخته می‌شود. او تصمیم می‌گیرد و طولی نمی‌کشد که آن تصمیم را عملی می‌کند. مثل همین تونل‌های شرکت The Boring Company که آزمایش آن‌ها در زیر ساختمان شرکت اسپیس‌ایکس شروع شده است.

ایلان ماسک دو سه روز پیش بود که گفت برای ساخت چهار کیلومتر تونل زیرزمینی در لس آنجلس مجوزهای لازم را هم گرفته است.آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus