مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      
وب سایت کلیک - فاطمه محمدی: وایمو (Waymo) از شرکت‌های فرعی گوگل موفق به طراحی نوعی اتومبیل خودران شد که در آن مسئله حفاظت از عابران پیاده به خوبی رعایت شده است.
وایمو که به طراحی ماشین‌های خودران شهرت دارد و به تازگی توسط شرکت گوگل خریداری شده است، در نظر دارد جاده‌ها را برای عابران و موتورسوارها امن‌تر کند. این شرکت تابعه اقدام به طراحی خودرویی کرده است که در طرح اولیه آن به منظور حفاظت از عابران و ایمن کردن جاده‌ها در پوشش جلویی خودرو از متریال انعطاف‌پذیری استفاده‌شده است که در صورت برخورد هر جسم یا فردی با آن، آسیب کمتری وارد می‌شود.

از طرفی در قسمت جلویی اتومبیل خودران وایمو سنسوری قرار داده خواهد شد که اجسام را از فاصله مشخصی شناسایی می‌کند؛ سیستمی که باعث می‌شود تا در صورت امکان برخورد خودرو با خودرو یا اجسام دیگر، سنسور هشدار داده و از رخ دادن تصادف‌های شدید جلوگیری کند.

گفتنی است؛ این سیستم در حال حاضر در مرحله آزمایش قرار داشته و گوگل در شرف ثبت گواهی اختراع سیستم محافظت از عابران است.

بسیاری بر این باورند در صورتی که سیستم محافظت از عابران در خودروهای دیگر اجرا شود، میزان تلفات جاده‌ای به حداقل می‌رسد.آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus