مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت بازی‌سازی بلیزارد خودش وظیفه‌ی برگزاری اولین تورنمنت بزرگ بازی اورواچ (Overwatch) را برعهده گرفته است. این شرکت اخیرا در خبری، از رقم‌هایی که بازیکنان حرفه‌ای Overwatch دریافت می‌کنند، صحبت کرده است؛ بازیکنانی که قرار است با تیم خود، در فصل اول «لیگ اورواچ» (Overwatch League) شرکت کنند.

تیم‌های مختلف Overwatch می‌توانند بازی‌کننده‌های حرفه‌ای که می‌خواهند را از روز اول آگوست تا ۳۰ اکتبر جذب کنند. حداقل حقوق سالانه‌ی هر بازیکن حرفه‌ای Overwatch برابر با ۵۰ هزار دلار است.

در کنار حقوق ماهانه، بازیکن‌ها هم‌چنین بیمه‌ی سلامت خواهند داشت، یک خانه برای مدت زمانی که تحت قرارداد هستند دریافت خواهند کرد و هم‌چنین برنامه‌هایی برای بازنشستگی آن‌ها باید تنظیم شود. حداقل ۵۰ درصد جایزه‌ای که یک تیم برنده می‌شود، باید به بازیکنان برسد؛ که البته این رقم بین بازیکنان تقسیم می‌شود. مجموع تمام جایزه‌های فصل اول Overwatch League برابر با ۳٫۵ میلیون دلار است. حداقل یک میلیون دلار از این رقم، برای تیم برنده در نظر گرفته خواهد شد
بلیزارد هم‌چنین گفته است که هر تیم می‌تواند بین ۶ تا ۱۲ نفر عضو داشته باشد. هیچ محدودیتی برای اعضای تیم‌ها، ملیت یا محل زندگی آن‌ها وجود ندارد.
 

 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus