مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      
وب سایت نقدستان: گوگل هدیه یک دلاری را برای برخی کاربران منتخب گوگل پلی درنظر گرفته است که اعتبار ویژه را برای خرید اپلیکیشن یا محتویات پولی از این فروشگاه نرم‌افزاری برای آن‌ها به همراه خواهد داشت. البته تمامی کاربران، شانس دریافت این هدیه را نخواهند داشت اما بدنیست شما هم با مراجعه به گوگل پلی شانس خود را برای دریافت یک دلاری گوگل بیازمایید.
 
 
هدیه گوگل برای کاربران منتخب، خبر تازه‌ای نیست. این شرکت چند ماه پیش نیز هدیه 50 درصدی را برای خریداران برخی عناوین ویدئویی، فیلم‌ها یا نمایش‌های تلویزیونی درنظر گرفته بود. اگرچه هدیه فعلی، از ارزش کم‌تری در مقایسه با آنچه ماه گذشته ارائه شده بود برخوردار است اما انعطاف پذیری بیشتری را به همراه خواهد داشت. به بیان دیگر، با دریافت یک دلار گوگل می‌توانید برای خرید اپلیکیشن، موسیقی، فیلم، نمایش‌های تلویزیونی و البته بازی اقدام کنید. 

شاید یک دلار، ارزش چندانی نداشته باشد اما اگر پک آیکونی در لیست خرید شما بوده با دریافت این هدیه گوگل می‌توانید خرید آن را کلید بزنید. 

 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus