مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      
وب سایت تک شات: دونالد ترامپ که در طی مبارزات انتخاباتی خود در خصوص وابستگی اپل به کارخانجات و کارگران برون مرزی مشاجرات زیادی با این کمپانی داشت، روز گذشته در جریان مصاحبه ای اظهار کرد که اپل سه کارخانه در خاک آمریکا احداث خواهد کرد.
در حالیکه اپل به هیچ عنوان در تایید این خبر واکنشی نشان نداده است، ترامپ ادعا کرده که تیم کوک، مدیرعامل اپل، به وی گفته است که اپل "سه کارخانه بزرگ و زیبا" خواهد ساخت. رئیس جمهور آمریکا سال گذشته در مصاحبه ای با مجله تایم گفت که از اپل خواسته است که بهترین کارخانه خود "حتی اگر فقط نیم متر از کارخانجات اپل در چین بزرگ تر باشد" را در آمریکا بسازد.

ترامپ جزییات دیگری در خصوص این کارخانجات از قبیل محل احداث و یا کالایی که تولید خواهند کرد ذکر نکرده است. اپل ادعا می کند با در نظر گرفتن 80 هزار کارمند خود در آمریکا، تامین کنندگان، توسعه دهندگان اپلیکیشن و موارد دیگر توانسته 2 میلیون شغل در آمریکا ایجاد کند. اپل برای ساخت بعضی مدل های مک به قراردادهایی که با بعضی کمپانی های آمریکایی دارد وابسته است، اما محصولاتی مانند آیفون و آیپد در چین و توسط تولیدکنندگانی همچون فاکسکان و پگاترون ساخته می شوند. ترامپ دیروز همچنین گفت که فاکسکان نیز در ویسکانسین کارخانه ای خواهد ساخت، اما این کارخانه پنل های نمایشگر تلویزیون را تولید می کند و ارتباطی با محصولات اپل ندارد.

از آنجایی که اپل همواره در تولید محصولات خود به قراردادهایی که با سایر تولیدکنندگان دارد وابسته بوده، خود فقط دارای یک کارخانه است که در ایرلند واقع شده است. ساخت سه کارخانه در آمریکا می تواند تحولی عظیم برای این کمپانی که زنجیره ای عظیم از تامین کنندگان را در خارج از خاک آمریکا پدید آورده باشد.
 

 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus