مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      
خبرگزاری ایسنا: چین برنامه‌های جدیدی را ارائه کرده است که به واسطه آن قصد دارد تا سال 2025 رهبر هوش مصنوعی در جهان شود.

به نقل از رویترز، چین برنامه توسعه ملی هوش مصنوعی((AI را منتشر کرد و قصد دارد تا سال 2020 صنعت هوش مصنوعی خود را با بیش از 150 میلیارد یوان افزایش تا سال 2025 به 400 میلیارد یوان توسعه دهد و در این زمینه در جهان پیشرو شود.

 چین اولین کشوری نیست که طرحهایی را برای یک پروژه هوش مصنوعی در سطح ملی اعلام می‌کند. آمریکا نیز در ماه اکتبر برنامه‌هایی را در این زمینه اعلام کرده است. حرکت برای پیشرفت در فناوری‌های هوش مصنوعی دارای اهمیت نظامی زیادی برای دولت‌های سراسر جهان است.

چین در حال حاضر به شدت در زمینه هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده و "لی کی کیانگ" نخست وزیر چین ، سال جاری هوش مصنوعی را یک فناوری استراتژیک نامگذاری کرده است.

آنها روند پیشرفت این فناوری را مشاهده کرده و مایل به سرمایه‌گذاری هرچه بیشتر در این زمینه هستند.

طرح پکن برای پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه هوش مصنوعی در حالی ارائه شده است که آمریکا نیز در این زمینه و با نگرانی از اینکه کشورهایی مانند چین بتوانند به فناوری‌های نظامی استراتژیک دست پیدا کنند، برنامه‌هایی را ارائه کرده است. اما چین قصد دارد تا با پیشی گرفتن از این کشور، به قطب هوش مصنوعی در جهان تبدیل شود.
 آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus