مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: تسلا پرچم‌دار خودروهای الکتریکی در دنیاست؛ پرچم‌دار از این بابت که طی چند سال توانست شهرت، محبوبیت و موفقیتی بی‌سابقه در کارنامه خود ثبت کند، اما صاحبان محصولات این شرکت آمریکایی باید برای شارژ کردن باتری‌های اتومبیلشان به میزان قابل‌ قبولی، ساعتی را منتظر بمانند. در همین حال، پورشه که به خودروهای اسپرت و لوکسش مشهور است، تصمیم دارد شارژرهایی ویژه برای شارژ خودروها تنها ظرف چند دقیقه راه‌ اندازی کند.

پورشه مثل بسیاری از خودروسازها به فکر تولید اتومبیل‌های تمام الکتریکی است. اگر یادتان باشد، ولوو هم اعلام کرد که تا سال ۲۰۱۹ تمام محصولاتش الکتریکی یا هیبریدی می‌شود و با خودروهای فقط بنزینی و دیزلی خداحافظی می‌کند.

پورشه قصد دارد در زمینه ساخت خودروهای الکتریکی هم‌چون محصولات اسپرت و پرشتاب خود، پرچم‌دار میدان شود و در همین راستا می‌خواهد قدم‌ها بزرگی بردارد. راه اندازی فناوری شارژ بسیار سریع برای شارژ تقریبا کامل باتری‌ برای اتومبیل الکتریکی آینده‌ این شرکت آلمانی، یکی از همین اقدامات اساسی است.
شرکت پورشه در برلین دفتر جدیدی را باز کرده که درهمان‌جا برای اولین بار دو شارژر فوق‌ سریع ۸۰۰ ولت را قرار داده است. این سوپرشارژرها توانی ۱۵۰ کیلوواتی دارند که به لطف اختلاف پتانسیل و توان بالا آن‌ها، مدت زمان شارژ کم‌ می‌شود. درنظر داشته باشید که سوپرشارژرهای تسلا توان ۱۲۰ کیلو واتی دارند.

پورشه می‌گو‌ید که این سوپرشارژها می‌توانند نرخ شارژی معادل ۳۵۰ کیلووات برای اتومبیل‌های الکتریکی آینده داشته باشند. این یعنی خودروهای الکتریکی آینده‌ی پورشه می‌توانند ظرف ۱۵ دقیقه به میزان ۸۰ درصد پر شوند. پورشه هم‌چنین گفته که تصمیم دارد با چند خودروساز دیگر برای راه‌اندازی سوپرشارژرهای ۳۵۰ کیلوواتی در اروپا همکاری کند. تسلا هم در همین راستا قصد دارد به زودی شارژرهای فوق سریعی راه‌اندازی کند تا صاحبان خودروهای الکتریکی زمان کمی را برای شارژ باتری منتظر بمانند.
 آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus