مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

استخدام

در ابتدا از این که قصد همکاری با ما را دارید از شما متشکریم…

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس به علت گستردگی فعالیت خود همواره نیازمند جوانان متخصص و توانای کشور است. عمده فعالیت این موسسه مشاوره پروژه های صنعتی صنایع و کارخانجات ، مشاوره تحقیقاتی به سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ، انجام پروژه های سازمانی و همکاری با شرکت های وزارت نیرو،برق منطقه ای ، وزارت دفاع ، آموزش رباتیک ، آموزش نرم افزارهای تخصصی ،مشاوره کنکور به  دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف،تدریس خصوص دروس دانشگاهی،مشاوره دانشجویی به پایان نامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری می باشد و متعهد می گردد که در طول انجام پروژه، آموزش موضوع موردنظر نیز به دانشجویان عزیز صورت پذیرد.لازم به ذکر است هدف اصلی ما آموزش دانشجویان در دروس و نرم افزارهای تخصصی ست و در این مسیر همواره نیازمند مدد و همکاری شما عزیزان هستیم.

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس جهت تکمیل کادر اداری خود، از بین همشهریان تهرانی متقاضی همکار خانم با حداقل مدرک کارشناسی استخدام می کند. متقاضیان با مطالعه شرایط کاری زیر در صورت تمایل، رزومه خواسته شده را تکمیل نمایند تا دعوت به مصاحبه شوند.

کار اصلی موسسه: مشاوره تحقیقاتی و پژوهشی صنعتی و دانشگاهی

کار اصلی همکاران مورد نیاز: دریافت سفارشات تلفنی و ایمیلی صنایع و دانشجویان، جستجو از لیست متخصصین همکار موسسه با توجه به سفارش دریافتی برای انجام سفارش، ، پیگیری روند اجرای سفارشات تا تکمیل آن.

مهارت های مورد نیاز: مدرک کارشناسی یا بالاتر، آشنایی مقدماتی با کامپیوتر و اینترنت، روابط عمومی بالا جهت برخورد با مشتریان،.

ساعت کاری: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 صبح تا 6 عصر و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح تا 2 بعداز ظهر(روزهای تعطیل موسسه مطابق با تعطیلات رسمی کشور است)

حقوق و مزایا: توافقی ...حداقل حقوق وزارت کار و امور اجتماعی... دو هفته آزمایشی ، بیمه پس از سه ماه.

 

در صورت تمایل به همکاری با ما، از راه های زیر می توانید سوابق خود را برای ما ارسال بفرمایید.

  1. دریافت فایل موسسه نوآوران پژوهش اورانوس و تکمیل و ارسال آن به آدرس resume@npuranus.ir
  2. تکمیل اطلاعات فرم زیرنام
نام خانوادگی
رشته تحصیلی
گرایش
مدرک
دانشگاه
زمینه همکاری
نوع فعالیت
شماره تلفن
شماره موبایل
پست الکترونیک
استان
شهر، آدرس و کدپستی
ارسال رزومه
توضیحات موردنیاز
کد امنیتی
 
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus