مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

چهارمین دوره مسابقات ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور در دانشگاه شریف برگزار می‌شود. در این مسابقات متخصصان برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با همکاری گرافیست‌ها و ایده‌پردازان، طرح اولیه پروژه‌ی خود را پایه‌ریزی کنند.

دو موضوع کاربردپذیری و تجربه کاربری که به معنای سهولت دسترسی کاربر به بخش‌های مختلف، عملیات و امکانات است، در این مسابقات اهمیت خاصی دارند. موضوع مورد اهمیت دیگر خلاقیت در برنامه‌نویسی است که در هر سه حوزه ایده‌پردازی، کاربردپذیری و کدنویسی برنامه باید ساختار، راه حل و برنامه‎ی خلاقانه وجود داشته باشد. در ایده‌پردازی باید درآمدزایی در اولویت قرار بگیرد. محیط برنامه‌نویسی، تکنولوژی به کار گرفته‌شده، ابزارها، کدها و روش کدنویسی از موارد دیگری هستند که برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی باید مد نظر شرکت‌کنندگان قرار بگیرند.

ثبت‌نام در این رویداد از ۱ الی ۳۱ مردادماه ۱۳۹۶ است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۰۲۸۹۶۳  تماس بگیرند.




آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus