مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

 

این گوشی در سال‌های اولیه عرضه تنها از طریق قرارداد با اپراتور AT&T در دسترس بود و لذا مشتاقان آن چاره ای نداشتند جز اینکه به جرگه مشترکان اپراتور یاد شده بپیوندند. از همین رو تلاش برای هک کردن آیفون بسیار زود آغاز شد و مشترکان خدمات دیگر اپراتورها با استفاده از مدل های هک شده آیفون توانستند از آن استفاده کنند.

نکته جالب توجه اینکه آیفون در اولین ماه‌های عرضه چندان با استقبال مواجه نشد و لذا اپل مجبور شد برای تغییر شرایط قیمت آن را در تعطیلات سال نوی میلادی کاهش دهد، اما استقبال بی سابقه از آیفون و سیر صعودی محبوبیت این گوشی از سال 2008 آغاز شد. در این زمان اپل فروشگاه آنلاین اپ استور را به راه انداخت تا برنامه نویسان و توسعه دهندگان بتوانند برنامه‌های موبایلی سازگار با این گوشی را طراحی و عرضه کنند. همین امر درآمد قابل توجهی را برای اپل به ارمغان آورد.

در ده سال بعد اپ استور به یکی از ارکان اصلی درآمدزایی اپل مبدل شد و تنها در سال گذشته خدمات وابسته به آن 24.3 میلیارد دلار درآمد برای اپل به وجود آوردند.

این روزها علاقمندان به آیفون بی صبرانه در انتظار فرارسیدن پاییز هستند تا ببیند آیفون 8 قرار است با چه ویژگی هایی روانه بازار شود. شارژ بی سیم، قابلیت های نقشه خوانی سه بعدی، پشتیبانی از برنامه های واقعیت مجازی از جمله امکاناتی است که برای آیفون 8 پیش بینی می شود.
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus