مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

قایقرانی در آب های خروشان رودخانه ها و دریاها تجربه ای لذت بخش و هیجان انگیز است و حال با تولید قایق خاصی که هرگز غرق نمی شود این هیجان به اوج خود رسیده است.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، بسیاری از قایق هایی که امروزه برای ورزش و تفریح در رودهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند ممکن است غرق شوند و لذا استفاده از آنها با خطرات خاصی همراه است، اما شرکت Creature Craft قایق خاصی به همین منظور طراحی کرده که ایمنی و ثبات بالایی دارد.

 

شرکت سازنده می گوید این قایق در عین چابکی، حتی در آب های مواج هم به سهولت قابل کنترل است. بر فراز این قایق دو بازوی بزرگ چند جداره و قابل بادکردن نصب شده که از دو طرف با استفاده از سه ستون بزرگ پر از باد به یکدیگر متصل می شوند تا حتی در صورت چپ شدن، قایق مذکور به سرعت به حالت اول بازگردد.

 

طراحی این قایق به گونه ای است که حتی در صورت برخورد با موانع بزرگ و خطرناکی مانند درخت یا صخره آسیب نمی بیند و چپ نمی کند.

 

چندجداره بودن این قایق باعث می شود حتی در صورت ایجاد شکاف در آن، لایه های بعدی جلوی نفوذ آب به آن را بگیرند و ادامه سفر در آب های مواج ممکن شود.

 

در این قایق صندلی های خاصی تعبیه شده که مجهز به ابزاری برای بستن ران های پای سرنشینان است و جلوی افتادن آنها به درون آب را می گیرد. قیمت مدل های مختلف این قایق در ابعاد گوناگون و با امکانات مختلف از ۴۹۹۵ دلار تا ۱۵۵۰۰ دلار در نوسان است.

 آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus