مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

در خبر های منتشر شده این نکته به چشم می خورد که این کمپانی علاوه بر شارژر های خورشیدی به دنبال تولید یک شارژر بدون سیم و القایی است ، گفتنی است این شارژر بگونه ای طراحی خواهد شد که با قرار گرفتن گوشی روی شارژر باتری آن شارژ خواهد شد و نیازی به اتصال و سیم نخواهد بود. کمپانی اپل در روز های اخیر این فناوری را در اداره ثبت نوآوری های ایالات متحده امریکا به ثبت رسانده است.

خبر دوم در مورد نقض حریم خصوصی کاربران وبسایت های بزرگ اجتماعی است : طبق آخرین خبر ها سایت و  شبکه اجتماعی از جمله گوگل پلاس ، فیسبوک ، لینکدین و یاهو طبق توافقنامه ای که با وزارت دادگستری ایالات متحده بسته شد ، می توانند تعدادی از اطلاعات کاربرانشان را بدون اطلاع کاربران در اختیار سازمان های جاسوسی امریکا قرار دهند.

کمپانی گوگل اعلام کرد در سال های گذشته درخواست های زیادی از طرف سازمان های جاسوسی امریکا برای دسترسی به اطلاعات کاربران به این شرکت ارسال شده است ، اخبار مشابه ای از طرف شرکت های یاهو ، لینکدین و فیسبوک هم منتشر شده است.

با این وجود امنیت اطلاعات در دنیای مجازی اینترنت مقداری مشکل خواهد بود ، انتشار برخی اطلاعات در فضای مجازی مقداری با مشکل روبرو است ، چرا که همیشه سازمان های جاسوسی و برخی از ارگان های دولتی برای کنترل جامعه همیشه به دنبال بدست آوردن اطلاعات از اینگونه مکان های مجازی هستند ، چرا که اغلب کاربران اینترنتی بسیاری از اطلاعاتشان را در اینگونه مراکز اینترنتی به اشتراک میگذارند. به هر حال پیشنهاد ما برای امنیت شما در این دنیای مجازی فاش نکردن اطلاعات شخصی شما در این دنیای مجازی است.
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus