مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

به نقل از وال استریت ژورنال، پنتاگون به زودی ارتشی از پهپادهای روباتیک می سازد که علاوه بر سریع بودن، هوشمند هم هستند و می توانند همراه هواپیماهای جنگنده پرواز کنند.

در همین راستا «کراتوس دیفنس»، استارت آپی در سیلیکون ولی دو دسته پهپاد طراحی کرده تا به عنوان همکاران جنگنده ها در ماموریت های نظامی شرکت کنند. این پهپادها هنوز در مرحله آزمایش هستند.

نخستین نمونه به نام UTAP-۲۲ Mako یک پهپاد سریع السیر است که می تواند ترکیبی از اسلحه های مختلف را حمل و با سرعت ۱۱۲۳ کیلومتر در ساعت پرواز کند. نمونه دوم نیز یک هواپیمای بی سرنشین به نام XQ-۲۲۲ Valkyrie است که حداکثر سرعت آن ۱۰۴۹ کیلومتر بر ساعت تخمین زده شده است.

 کارشناسان صنعت هوایی معتقدند سرعت زیاد این پهپادها به آنها اجازه می دهد همراه جنگنده هایی مانند F-۱۶  و F-۳۵ پرواز کنند.

این هواپیماهای بدون سرنشین با استفاده از هوش مصنوعی حرکات هواپیماهای اطراف خود را تقلید می کنند. به عبارت دیگر نیازی نیست خلبانی روی زمین آنها را کنترل کند. چنین سیستم هایی می توانند ماموریت های کاملا خودکار را انجام دهند.
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus