مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

خبرگزاری مهر: بویینگ تصمیم دارد برخی فناوری های مربوط به ساخت هواپیماهای بدون خلبان را در سال آتی آزمایش کند. به نقل از دیلی میل، بویینگ تصمیم دارد برخی فناوری های مربوط به ساخت هواپیماهای بدون خلبان را در سال آتی آزمایش کند.

هواپیماهای جت هم اکنون نیز می توانند با استفاده از رایانه های موجود در کابین خلبان از زمین بلند شوند، پرواز کنند و به زمین بنشینند. در همین راستا تعداد خلبانان در یک هواپیمای استاندارد مسافری نیز از ۳ به ۲ نفر کاهش یافته است.

مایک سینت نایب رییس بخش توسعه محصول بویینگ می گوید:  شاید این ایده دور از دسترس به نظر برسد اما باتوجه به آنکه پهپادهایی با قیمت کمتر از هزار دلار وارد بازار شده اند، می توان ادعا کرد که فناوری زیربنایی برای این روند مهیا شده است.

او که خود نیز یک خلبان است، قصد دارد فناوری مذکور را در کابین شبیه سازی هواپیما آزمایش کند.

او اعلام کرد سال آتی سوار بر هواپیمایی خواهد شد که هوش مصنوعی به جای خلبان ها برخی تصمیم ها را می گیرد.

سینت در این باره افزود: من واقعا نمی دانم چطور این کار را انجام خواهیم داد. اما هم اکنون مشغول تحقیق و برنامه نویسی برخی از الگوریتم ها هستیم.آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus