مشاوره تخصصی :66989377-09212389624-09217199720-ایمیل:info@npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس

www.npuranus.ir

موسسه نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی و پژوهشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های صنعتی و تحقیقاتی در خدمت همه شرکت ها و صنایع و ارگان ها و سازمانهای دولتی می باشد       موسسه پژوهشی آموزشی نوآوران پژوهش اورانوس با کادر مجرب علمی و تحقیقاتی و آموزشی از بهترین دانشگاه های کشور برای مشاوره های آموزشی و تحقیقاتی در خدمت همه دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می باشد      

Accelerometer
حسگری است که برای ارزیابی سرعت و حرکت اشیاء بکار می رود. این حسگر همچنین می تواند تغییرات در میزان سرعت و موقعیت اشیاء را ثبت کند.


اندروید Wear


سیستم عامل موبایل اندروید محصول شرکت گوگل است که به طور خاص برای محصولات پوشیدنی طراحی شده است. امروزه اکثر ساعت های هوشمند از این سیستم عامل استفاده می کنند.


Fitness Tracker


دستگاه های کوچکی که می توانند حرکات شما را در طول روز نظارت کنند. بسته به نوع حسگر استفاده شده، قیمت آن می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.


ژیروسکوپ


حسگری است که به شما در تشخیص جهتگیری کمک می کند. با کمک این حسگر، دستگاه پوشیدنی می تواند تغییرات در مسیر یا سرعت را درک کند.


NFC


فناوری "ارتباط میدان نزدیک" تراشه ای است که می تواند با تراشه ای دیگر از همین نوع و با نزدیک کردن گوشی ها به هم ارتباط برقرار کند. این فناوری در بسیاری از محصولات پوشیدنی امروزی بکار می رود.


Tizen


سیستم عاملی که توسط سامسونگ طراحی شده است. کاربر اصلی آن نیز خود سامسونگ است، اما آن را در برخی دیگر از محصولات ساخته شده توسط شرکت های دیگر نیز می بینیم.
آدرس ما در گوگل مپ
سامانه دانلود رایگان مقاله و کتاب
سامانه دانلود مقاله و کتاب
دیکشنری آنلاین

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجموعه اورانوس می باشد.

طراحی شده توسط رسپیناوب

https://telegram.me/npuranus